Pizzafest för medlemmar 12/10

På lördag, 12/10  kl. 18:00  så möter vi våra rivaler, även kallade dansbandsgänget, Färjestad.  De har ett lite större bortafölje med sig till denna match vilket gör att det blir fler personer att sjunga ut i vår hemmaborg än vanligt. Kul tycker vi!

Tillsammans ska vi skapa en magisk stämning i Kinnarps Arena och vi slår upp dörren till lokalen kl. 15:00 för uppladdning.  Alla våra medlemmar i NBS bjuds på pizza denna eftermiddag och efter matchen blir det efterfest fram till kl. 23:00

Vi hälsar alla våra medlemmar varmt välkomna och ser fram emot en härlig hockeylördag! 

2 Kommentarer

  1. Hej Nbs får jag hänga med till lokalen efter matchen Mvh Adam liljeroth

  2. Jag kan även hjälpa till med tifo i dag Fredrik Möller och Viktor Almegård vet vem jag är jag kan hjälpatill atthålla banderoller eller mega flagor

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Fyll i svaret nedan för att kommentera! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to top button